Sık Sorulan Sorular

Stalk Nedir ?


Stalk kelimesinin Türkçe karşılığı iz sürmek takip etmek anlamına gelmektedir. StalkYap sitemizde bundan yola çıkarak sizi takip eden, sizin profilinize bakan insanları bularak size sunma amacıyla üretilmiştir. Insagram'da ki bir çok gizli hayranınız bulabilirsiniz. Stalk Nedir sorusuna cevap bulduktan sonra hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz :)


Stalk Yap Profiline Bakanlar Aracı Nasıl Kullanılır ?


Öncelikle üst menüden profiline bakanları öğren'e tıklayarak işlem sayfasına gidin. (Analiz edilecek hesap herkese açık olmalıdır) Doldurmanız gereken alana analiz edeceğiniz hesabın kullanıcı adını başında @ olmadan girdikten sonra Profiline Bakanları Analiz Et butonuna tıklayın. Bir kaç saniye içerisinde sistem profili analiz ederek sonuçları görüntüleyecektir. Profil analizleri 8 saatte bir güncellenmektedir.


Profil Fotoğrafı Büyütme Aracı Nedir ve Nasıl Kullanılır ?


Instagram'da takip etmediğimiz hesaplara bakarken çoğu zaman kim olduğunu ayırt edemiyoruz. Profil fotoğrafına bakarak tanımaya çalışsakta kimi zaman küçük bir profil fotoğrafı tanımamıza faydalı olmuyor. Profil fotoğrafı büyütme aracı ile istediğiniz instagram hesabının profil fotoğrafını orjinal (büyük) boyutlarda görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Yukarıdaki menüden Profil Fotoğrafı Büyüt'e tıklayarak açılan sayfada fotoğrafını büyütmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını (başında @ olmadan) yazmanız yeterli.


Medya İndirme Aracı Nedir ve Nasıl Kullanılır ?


Instagram'da dolaşırken bir çok video ve fotoğrafla karşılaşabiliyor ve bazılarını instagram harici platformdaki (örneğin whatsapp, facebook gibi) arkadaşlarımızla paylaşmak isteyebiliyoruz. Bunun için medyayı cihazımıza indirmemiz gerekiyor. Üst menüden Medya İndir 'e tıklayarak açılan sayfadaki alana indirmek/kaydetmek istediğimiz video yada fotoğrafın bağlantısını (linkini) girmemiz yeterlidir.